LPG масаж в Києві

Що таке LPG масаж

У сучасній медицині LPG масаж як окрема процедура застосовується для безболісного лікування початкової стадії радикуліту, варикозної хвороби, миозитов та інших хвороб, а також у відновлювальному періоді після отриманих травм і опіків шкіри. У спорті така процедура використовують для зміцнення зв'язок і м'язів, що забезпечує їх якнайшвидшого відновлення після отриманих травм, при підготовці спортсменів до чемпіонатів і змагань.
В Україні сьогодні LPG масаж один з найбільш затребуваних методів сучасної апаратної косметології, широко застосовуваних для швидкої корекції фігури, боротьби з целюлітом.

Популярність методу обумовлена ​​тим, що вплив LPG масажу на пацієнтів:
LPG масаж Ефективно - і це об'єктивно підтверджують клінічні дослідження проведені авторитетними фахівцями, і суб'єктивно - численними пацієнтами перевірили цей метод безпосередньо на собі. Лікарі вважають LPG масаж передовим методом і безпечною альтернативою ліпосакції (операції з видалення жиру).
Комфортно - м'яке і безболісне, в той же час плавне і глибокий вплив на тіло пацієнта дозволяє отримати масу задоволення від процедури Lpg масажу, насолодитися його релаксирующим ефектом. Сеанс в середньому тривати, близько півгодини і за цей час Клієнт може розслабитися, відпочити, відволіктися від повсякденної суєти.
Фізіологічні - процедура масажу Lpg активізує обмінні процеси організму, стимуляція верхніх тканин тіла відбувається природним чином.
Технологія LPG масажу забезпечує 100% досягнення естетичного результату і оздоровчого ефекту, проходить з мінімальними фізичними незручностями для пацієнта.

Області застосування LPG масажу

У медицині та спорті LPG масаж лікарями застосовується професійно для лікування цілого списку захворювань, але найбільшу популярність метод отримав в області сучасної косметології, тому що забезпечує відмінний результат при вирішенні таких проблем як:

Целюліт - швидке усунення проявів целюліту на будь-яких стадіях його розвитку. Наші жирові відкладення не дуже добре реагують на різні дієти і заняття фітнесом, чудово піддаються цьому методу.
В'ялість шкіри - за допомогою LPG масажу можна оперативно підтягнути шкіру, збільшити її пружність.
Усувається набряклість (лімфодренажной вплив).
Зменшуються розтяжки, рубці на тілі.
Застосування для виправлення дефектів постави і координації рухів (нейросенсорна вплив).
У косметології LPG застосовується в програмах корекції фігури і для догляду за обличчям. Новітні спеціальні маиіпули апаратів LPG забезпечують дуже делікатне прямий вплив на тканини обличчя, області декольте, шиї.

Принцип дії LPG

Апарати LPG є новітнім комп'ютеризований комплекс, який здатний підбирати параметри свого впливу в точній відповідності з завданнями поставленими перед ним, враховуючи індивідуальні особливості шкіри і звичайно підшкірно-жирової клітковини кожного пацієнта. Діапазон впливу апарату від агресивного, який швидко розбиває щільні жирові відкладення, до м'якого і ніжного, релаксирующего. Останній широко застосовується в пропонованих SPA-програмах.
Робочий орган Lpg це маніпула апарату, якій здійснюється масаж, і являє вона собою невелику камеру куди за допомогою невеликого вакууму м'яко втягується шкірна складка. Усередині камери розміщені спеціальні ролики, які своїми рухами в різних напрямках забезпечують розминка підшкірно-жирової клітковини. Динамічний, постійно пульсує вплив вакууму істотно підсилює ефект процедури.
Для проведення сеансу масажу вам потрібно буде одягнути на своє тіло індивідуальний, спеціальний «ендермологіческій» костюм з дуже еластичною тканини, який забезпечує гігієнічність даної процедури, безболісність ковзання маиіпули апарату по шкірі, і звичайно запобігає її зайве розтягнення в ході масажу.

Скільки сеансів потрібно для отримання результату?

Фахівцями LPG Systems розроблені для пацієнтів різні протоколи (програми) стандартизовані режими впливу на організм, оптимізовані для вирішення індивідуальних конкретних проблем. Найпопулярніші з них «ліпомассаж», «ендермологія», «ергодрайв». Кожна програма має «протокол» який вказує в якому режимі, напрямку, скільки часу необхідно проводити впливати на область тіла. Всі навчені в LPG Systems фахівці, що працюють на апаратах LPG повинні обов'язково дотримуватися рекомендацій виробника.
Середня тривалість процедури масажу по популярному протоколу LPG масажу «ендермологія» становить 35 хвилин.
Кількість сеансів прямо залежить від цілей, наявних у пацієнта проблем, ступеня їх вираженості і проблемності. Курс складається з 7-8 і іноді більш процедур, що проводяться стандартно 1-2 рази в тиждень. Максимальний ефект при проведенні маніпуляцій в фітнес-турах популярних сьогодні. Щоб підтримати і зберегти досягнутий результат, лікарями рекомендується проведення мінімум 1 сеансу на місяць. Без таких «підтримують» процедур результат масажу зберігається близько півроку, іноді більше.

Побічні ефекти масажу і протипоказання

Вплив на організм таке як Lpg масаж, яке забезпечує високу ефективність застосування, володіє протипоказаннями і відповідно може призводити до розвитку у Клієнта побічних ефектів різного плану. Можливі показання і протипоказання в індивідуальному порядку необхідно обговорювати у косметологів. В принципі, згідно зі статистикою, побічні ефекти масажу і основні протипоказання щодо його проведення сьогодні практично не відрізняються від подібних протипоказань до призначення, застосування звичайного мануального масажу. LPG - досить безпечний сучасний метод, з ним звичайно можна експериментувати недорого, але з максимальним ефектом.

 

 

 

youtube
Фітнес-тур Move the Body
Академіка Грекова вул. будинок 12
04112 Київ, Україна
Телефон: +380638705946
Наші координати
50.473095 N 30.442973 E
Виктория Воронцова. Київ