Фітнес-тур «1 happy week»

Фітнес-тур «1 happy week»

ФІТНЕС Київ тур - і немає потреби чекати відпустки, щоб стати здоровішими, стрункішими і красивіше! Якщо у Вашому розпорядженні всього 1 тиждень, то нам по дорозі. Адже цього достатньо, щоб відпочити і душею, і тілом, відновити сили, і підготувати фігуру до зимового сезону. Адже після фітнес туру, проведеного саме в осінній період, Ви отримаєте вдячний відповідь від тіла влітку, коли на терезах приємна цифра після зими, а не +5 кг (в кращому випадку).

Готельний комплекс «Пуща лісова» розташований прямо в сосновому бору, на території комплексу найчистіше природне озеро, пляж.

Ресторан знаходиться прямо над мальовничим озером; відпочиваючи за смачним корисним і правильним вечерею, можна дивитися на чисту гладь води, що дає відчуття тісного fitness tour happy week контакту з природою. Місце дуже гарне, повітря чисте і свіже, аромат хвойного лісу і всього 12 км від міста Києва.

Комплекс процедур фітнес туру подарує Вам 100% результат, море позитивних емоцій і, звичайно ж, корекцію фігури. Цілий тиждень з Вами будуть працювати тренер, дієтолог, масажист, раекреолог, коуч і багато інших фахівців Краса, здоров'я & Spa індустрії.

Будьте з нами - будьте красивими!

«1 happy week» - це 8 днів / 7 ночей фітнес-туру все включено:

 1. Проживання в двомісному номері стандарт
 2. Харчування, розроблене дієтологом
 3. Ранкова йога-терапія
 4. Фітнес тренування з тренером
 5. Тренажерний зал (кардіо тренування)
 6. Вологі детокс «Віскі-сповивання» (лімфодренаж, ліполіз, ліфтинг) Styx Австрія
 7. Гарячі обгортання Cello Gel (лікування целюліту) Styx Австрія
 8. Вечірня програма фітнес-туру:
 9. Вечір дієтології: Підтримка протягом усього проекту і розробка режиму харчування від Ольги Усенко. Нутриціолог. Сертифікований фахівець з харчування. Власний досвід схуднення 39 кг.
 10. Вечір АРТ-терапії: Малюємо, діагностуємо психо-емоційний стан, і приносимо то глибоке позитивне «відчуття себе», яке ми називаємо «щастям». Проводить один з найвідоміших тренерів з психології Ганна Кутузова.
 11. Вечір стилістики: Стиліст Ольга Стаценко. Досвід роботи - 15 років. Навчання в Москві (2001) і клуні (2005-2009 роки), стажування в Мілані (2009)
 12. Вечір коуч: «Жінка щаслива, успішна і впевнена в собі лише тоді, коли вона побуває в фітнес-турі - розповість про це і не тільки, а також поспілкується індивідуально з кожною учасницею наш психолог і коуч-тренер Марина Іванова, яка буде супроводжувати наш проект від початку до кінця.
 13. Гала вечеря: фуршет, шоу-програма, макіяж і фотосесія в подарунок.

Час проведення фітнес туру «1 happy week»: 12.11.2016-20.11.2016. Вартість 13 300 грн

 

 

 

youtube
Фітнес-тур Move the Body
Академіка Грекова вул. будинок 12
04112 Київ, Україна
Телефон: +380638705946
Наші координати
50.473095 N 30.442973 E
Виктория Воронцова. Київ