Головна

fitness home ua

rrtt

tyu

sdf

mnb

Фітнес тури це відпочинок з користю

На думку авторитетних психологів бездіяльний відпочинок у відпустці на пляжі з байдикування і обжерливістю всілякими делікатесами загрожує Вам післявідпускним стресом. Щоб уникнути фітнес тури цього і відразу після відпустки влитися з новими силами в робочий процес, з натхненням фітнес приступити до своїх робочих справах, слід запам'ятати одну істину, що кращий відпочинок сьогодні це фітнес-тур який стане ідеальним вибором для гармонійного відпочинку і підтримки вашого тіла в тонусі.
Сучасний фітнес-туризм з кожним роком стає все популярнішим в Україні, що прямо вказує на його ефективність для схуднення, омолодження і доступність.
Відпочивати в фітнес турі і вдосконалювати фігуру свого тіла під ласкавим морським бризом на пляжі теплого моря, ніжачись в променях сонця - популярний тренд останніх років. Вибираючи фітнес-тур для себе необхідно тільки визначитися з напрямком і бажаним результатом який Ви хочете отримати, адже тур передбачає групову поїздку невеликою групою 10-20 чоловік, обов'язково в супроводі інструктора і профільних фахівців при необхідності.
У турі вас чекають по кілька індивідуальних тренувань в день, смачне і головне правильне харчування, приємне спілкування на теми здоров'я з нашими інструкторами. Тільки предствьте собі що поки колеги ваші знущаються над своїм тілом на тренажерах в спортзалах, а потім в ресторанах поїдаючи калорії набирають зайві кілограми і додають до своєї фігури зайві сантиметри Ви повертаєтеся з відпочинку як метелик вилетіла сьогодні з кокона підтягнуте тіло, нічого не висить, все м'язи знайшли рельєф і з величезним зарядом бадьорості. Фітнес-тур це повний позитив.
Що ж таке фітнес-тур:
- Перш за все це відпочинок,
- Велика різноманітність тренувань для чоловіків, жінок,
- Правильне харчування і його індивідуальна корекція, - омолодження, схуднення, підвищення імунітету,
- Вільний час для вашого відпочинку біля моря і захоплюючих екскурсій,
- Постійний контроль тренувань професійним фітнес-інструктором.
Що ви отримаєте відпочиваючи в фітнес турі:
- Відчутний і помітний ефект від індивідуальних занять,
- Масу нових знайомств, позитивний настрій,
- Поліпшення свого самопочуття, фізичної форми, витривалості.
Крім усього цього при бажанні Ваші домочадці і друзі можуть не чекати вдома вас, а приєднатися і відправитися назустріч здоров'ю та красі з Вами. Якщо у них відсутнє бажання займаючись нарівні з вами - то вони можуть просто відпочити на морі радіючи вашим успіхам і перемогам в фітнесі. У фітнес-турі абсолютно відсутні стереотипи - жіночий фітнес це або чоловічий. Інструктори постійно пропонують щось нове, тому маса щоденних відкриттів і вражень для вас забезпечена. Худнемо разом, омолодитися легше з нами.
Замовляйте сподобався вам фітнес тур у нас. У списку у нас тури на будь-який смак, а лідирують Таїланд, Болгарія, Єгипет, Туреччина, Іспанія. Вибір напрямку туру прямо залежить від тематики туру і вартості. Спеціально для вас активний туризм, унікальні, індивідуальні тренінги.

фитнес киев

 

 

 

youtube
Фітнес-тур Move the Body
Академіка Грекова вул. будинок 12
04112 Київ, Україна
Телефон: +380638705946
Наші координати
50.473095 N 30.442973 E
Виктория Воронцова. Київ